Hlavní stránka   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice
O nás

Jak zajistit pobyt Aktuálně Píšete o nás

Pracovní nabídka

Píšete o nás

Michaela Zoubková

4. říjen v 10:31

Moc děkujeme všem tetám a celému personálu, byly jsme spokojeny se vším, od úklidu, stravování až po výbornou paní primářku a skvělou paní Hruškovou!

Rádi se sem vracíme a léčebnu moc doporučujeme všem, kteří mají rádi rodinné prostředí, milý a vždy nápomocný personál.

Lenka Sterbova

13. červenec 2018

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za úžasný přístup. Byli jsme u vás už po čtvrté a jako vždy jste byli skvělí. Moc děkují paní prim. MUDr. Koudelové a celému jejímu týmu díky nim jsme zas o kousek blíž k našemu cíli. Jidlo i ubytování bylo na jedničku s hvězdičkou. Přejeme vám plno dalších spokojených klientů. Krásné léto všem přeje Šimonek Man a Lenka Štěrbová.

Jana Šichová

13. červenec v 0:35

Moc děkuju za Barunku i sebe za vzornou péči. Už podruhé jsme zde strávily velmi příjemný měsíc a díky tetě Martince udělala Barunka zase další pokroky a nadále s úsměvem cvičí doma. Samozřejmě děkuju všem ostatním tetám, které se o Báru s láskou a trpělivostí staraly a nesmím zapomenout na vždy usměvavou paní staniční Hruškovou. Děkujeme za vše, jste nejlepší

Lucie Vykoukalová

11. červenec v 8:50

Dobrý den, již potřetí jsme u Vás se synkem absolvovali pobyt a jako obvykle velká spokojenost. Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu léčebny pod vedením paní primářky Koudelové za vzornou péči o nás všechny. Je velmi pro nás důležité vidět stále usměvavé a příjemné jak sestřičky, fyzioterapeutky, sanitářky, uklízečky, prostě všechny, jste úžasní. Velké poděkování patří nejen paní primářce za velmi příjemné vystupování, ale i paní staniční Hruškové, s kterou je též velmi příjemná a milá komunikace. Velké díky i do kuchyně,- denně jsme si pochutnávali ☺ přeji tolik spokojených klientů jako my. Krásný den a hezké dovolené všem přeje maminka, Tadeášek a Jáchymek Vykoukalovi.❤❤Děkuji i za mladšího synka Jáchymka.

Komárkovi

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu za vynikající péči.
Jezdíme k vám už 13 let. S Vojtíškem jsme jezdili spolu dokud nenastoupil do speciální základní školy v Blansku. První rok pobytu jsem měla strach jak to zvládne, ale překvapil nás. Zvládl to "levou zadní" jak se říká:-D .Vzhledem k tomu, že sestřičky ho už znají a on je, bylo mu na pobytu vždycky dobře. Víme, že to s ním není lehké a na rehabce ho taky zvládají. Kdykoliv jsme se na něco chtěli zeptat nebyl problém. Ať se to týkalo jídla, rehabky nebo čehokoliv jiného.
U Vojtíška je problém, že potřebuje bezpečnou postel, Nevydrží chvíli v klidu a pořád poskakuje, stoupá a proto musí mít vyvýšené bočnice na posteli .Možná by nebylo špatné pořídit, něco podobného co máme doma. Fotky přikládám. Postýlka co máte je sice vysoká, ale má velké mezery mezi tyčkami.

Petra Ondráčková

28. duben 2018

děkuji všem v dětské léčebně kteří se nám postarali o našeho Tomáška a měli sním trpělivost na pobytu určitě se k vám zase vrátíme děkujeme moc... :)

Hana Jasanská
16 květen v 0:08
Jezdíme sem již 13 roků..to mluví za vše..:-) moc děkujeme..

Emilie Novotna
30 leden
Byli jsme tam loni a 3leta tomu naspet,výborný přístup celého usmevaveho personálu.Vždycky něm pomohli Danecka vrátit aspoň trochu do života.Vždycky mu pomohli rehabilitaci,nakoplo ho to hodně,udělali pro něho maximum,z úsměvem ze zájmem jestli se lepší,maji vynikající výsledky.Výborné prostředí.I prymarka je vynikající,není ji jedno jak všechno dopadne,ma opravdu zájem o dítě a snaží se velice moc mu pomoci.Zaplad panbu za takové Lidický kteří jsou v Boskovicích.Moc jim všem z celého srdce dekujem za jejich pomoc a lásku k Daneckovi.

Eva Bartošova
13. prosinec 2016
Po několika vyzkoušených zařízeních konečně jedno, kde má člověk skutečně pocit zájmu. Přístup zaměstnanců výborný, péče skvělá, prostředí krásné. Těšíme se na shledanou !

Lenka Macúchová
5. listopad 2016
Rodinné prostředí, výborné fyziotrapeutky, určitě se budeme s Martinkou vracet

Lucie Vykoukalová
8. červenec 2016
V léčebně jsem byla se synem loni poprvé a byli jsme moc spokojeni úžasný přístup všech a synovi to nesmírně pomohlo,nakoplo ho to dál letos se zase chystáme a moc se těšíme.Maminka Lucka a Tadeášek.

Vendula Hejdová
27. květen 2016
Je super vědět že v naší už téměř zanedbaný republice ještě taky někdo má zájem pomáhat dětičkám které to potřebují a třebas si ani sami nezvládnou některé věci podat nebo donýst!!! Nemluvě o oblékání a spoustě dalších věcí!!! Přeju hodně spokojených dětí ale i šťastných rodičů!!!

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2018 www.detskelecebny.cz/boskovice/