Hlavní stránka   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice
Klienti/pacienti

Jak zajistit pobyt Aktuálně Píšete o nás

Pracovní nabídka

Pobyt

Doprovod dětí

Pobyt průvodce se považuje za ústavní ošetřování v případech přijetí průvodce dítěte mladšího šesti let na dobu, kdy je zaškolován v ošetřování a léčebné rehabilitaci dítěte, nebo kdy je přítomnost průvodce nutná vzhledem ke zdravotnímu stavu dítěte. V ostatních případech hradí zdravotní pojišťovna pobyt průvodce pouze tehdy, potvrdí-li jeho nezbytnost revizní lékař. Pobyt průvodce hradí ta zdravotní pojišťovna, u které je pojištěno doprovázené dítě.

Pokud doprovod dítěte není hrazen z veřejného zdravotního pojištění, hradí si jej doprovázející osoba z vlastních prostředků. Výše úhrady je stanovena v platném ceníku.

Ubytování a strava

Každé dítě s doprovodem je ubytováno na samostatném pokoji ve 2. patře hlavní budovy nebo ubytovacích jednotkách v areálu léčebny. Pokoje v jsou vybaveny sprchovým koutem, lednicí, televizí a WIFI zdarma, některé mají i WC. Ubytovací jednotky jsou vybaveny kuchyňkou, sprchovým koutem, WC, televizí i WIFI. Ve společenské místnosti ve 2. patře je kuchyňská linka s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.

Ve stravovacím provozu se připravují pokrmy podle platného dietního systému pro zdravotnictví. Dle potřeb dětí se strava pomele nebo namixuje.

Výchova a vzdělávání

Dětem, které jsou v léčebně bez doprovodu rodičů, se snažíme co nejvíce zpříjemnit jejich pobyt a zajímavými aktivitami vyplnit čas mezi léčebnými procedurami. Dětem do 3 let poskytují výchovnou péči se zaměřením na psychomotorický rozvoj dítěte. Spolupracují s pedagogy mateřské školy, kteří zajišťuje výchovu a vzdělávání dětí od 3 let.

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2018 www.detskelecebny.cz/boskovice/