Mapa stránek   
Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna Křetín
Klienti/pacienti


Konference


Jak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o nás
Odkazy

České děti přibírají - ZDRAVÁ GENERACE
Informace v QR kódu
Informace v QR kódu


Co se chystá

Patnáctidenní hry na rok 2019

I pro tento rok jsme pro vás připravili skvělou zábavu v podobě patnáctidenních her. Čeká nás stále oblíbený utubering, budeme natáčet, vlogovat, streemovat, blogovat zahrajeme airsoft, navrhneme designové tenisky, budeme běhat i tvořit, potrénujeme fyzičku i mozkové závity, a hlavně se budeme skvěle bavit!

Termíny nástupů léčebných pobytů v roce 2019

poukaz-2019

Workshop s Mary’sMeals

Už na jaře k nám dorazí mladí lidé z Mary’sMeals, aby představili našim dětem neziskovku, ve které pracují jako dobrovolníci.

Mary’sMeals je mezinárodní hnutí, které bojuje proti hladu ve světě uskutečňováním jednoduché myšlenky: zaváděním projektů školního stravování v zemích napříč Afrikou, Asií, Latinskou Amerikou a Karibikem, kde chudoba a hlad brání dětem v přístupu ke vzdělání.

Dobrovolníci kromě povídání a prezentace své práce napříč kontinenty, připraví a dají našim dětem ochutnat jídlo, které jídávají děti, které podporují. Naše děti pak budou moci srovnat běžnou českou a tuto skromnější„mezinárodní“ kuchyni.

Workshop s Mary’sMeals

Den s youtubery Show Off

Potvrzeno,domluveno!Na přelomu jara a léta točíme s kluky z kanálu Show Off.

Užijeme si spoustu aktivit, trošku práce s kamerou, hodíme pár selfíček, vyzveme kluky na airsoftovou bitvu a snad zažijeme i kopec srandy.

A dál? To už bude záležet hlavně na vás!

Den s youtubery Show Off

3D Pump

Neustále se snažíme rozšiřovat a vylepšovat nabídku pohybových aktivit. Proto jsme pro vás v letošním roce připravili novinku v podobě vysoce efektivního kardio-posilovacího cvičení 3DPump!

O co se jedná?

3D Pump je posilovací cvičení využívající nakládací tyč s různými stupni zatížení, čímž se docílí posílení všech svalových skupin. Nejedná o aerobní cvičení jako takové, ale o formu aerobního cvičení, při kterém se posílí všechny tělesné partie za použití nakládací tyče.

3D Pump

Cirkus Paciento– tentokrát v létě

Na to, že k nám pravidelně každý podzim už po několik let vždy na týden zavítají zdravotní klauni z Cirkusu Paciento, a vždy s dětmi celý týden po odpoledních nacvičují, trénují, zkouší a pilují cirkusové dovednosti, které na konci týdne vyvrcholí závěrečným vystoupení, na to jsme si už zvykli.

Tentokrát přinášíme změnu – Cirkus bude! Ale už v létě! Takže tréninky ještě intenzivnější - od rána do oběda, od oběda do večeře (nebojte se, o zábavu, aktivity, koupání, procedury a volný čas však taky nepřijdete) ale hlavně to bude cirkus se vším všudy, protože nám na zahradě vyroste pravé cirkusové šapitó..

Takže na co se můžete těšit: budeme dělat klauny? žonglovat? krotit tygry? jezdit na koni? plivat oheň? chodit po laně? tancovat se psem? Přijeďte.. a uvidíte sami!

Cirkus Paciento– tentokrát v létě

Laser Game Boskovice

V případě zájmu a odpovídajícímu počtu hráčů lze individuálně navštívit laser game arénu v Boskovicích, kde se nejen dobře pobavíme, ale hlavně i pořádně zapotíme! Skvělá, nadupaná hudba dle naší volby, různé herní módy a super efekty. To je Laser Game Boskovice! Odkaz níže…

laser

3D zóna Letovice

Unikátní 3D herna v Letovicích je jako stvořená pro aktivně strávené chvilky v duchu virtuální reality. Nabídneme Vám možnost vyzkoušet si lyže, zápasy muž proti muži nebo přejít po laně na střechu mrakodrapu. Návštěvy se budou moci uskutečňovat v případě skupinové domluvy v rámci pěšího či cyklistického výletu. Odkaz níže…

https://3d-zona.webnode.cz/

laser

Mobilní 3D kino a virtuální svět

Chodíte rádi do IMAXU či do kina? Líbí se Vám vnímat svět z 3D pohledu? Tak přesně tohle Vás u nás nyní čeká s novinkou, kterou jsme se rozhodli Vám zpestřit Váš pobyt u nás ve Křetíně. Těšit se můžete na úchvatné snímky z podvodního mořského světa, prohlídka letadel a jejich konstruování, komediální animované filmečky či výstava hologramů, obrazců a to vše v novém mobilním 3D kině!

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2011 - 2020 www.detskelecebny.cz/kretin/ Prohlášení o přístupnosti