Hlavní stránka   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna Křetín
Klienti/pacienti


Konference


Jak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o nás
Odkazy

České děti přibírají - ZDRAVÁ GENERACE
Informace v QR kódu


Co se chystá

Patnáctidenní hry na rok 2019

I pro tento rok jsme pro vás připravili skvělou zábavu v podobě patnáctidenních her. Čeká nás stále oblíbený utubering, budeme natáčet, vlogovat, streemovat, blogovat zahrajeme airsoft, navrhneme designové tenisky, budeme běhat i tvořit, potrénujeme fyzičku i mozkové závity, a hlavně se budeme skvěle bavit!

Termíny nástupů léčebných pobytů v roce 2019

poukaz-2019

Workshop s Mary’sMeals

Už na jaře k nám dorazí mladí lidé z Mary’sMeals, aby představili našim dětem neziskovku, ve které pracují jako dobrovolníci.

Mary’sMeals je mezinárodní hnutí, které bojuje proti hladu ve světě uskutečňováním jednoduché myšlenky: zaváděním projektů školního stravování v zemích napříč Afrikou, Asií, Latinskou Amerikou a Karibikem, kde chudoba a hlad brání dětem v přístupu ke vzdělání.

Dobrovolníci kromě povídání a prezentace své práce napříč kontinenty, připraví a dají našim dětem ochutnat jídlo, které jídávají děti, které podporují. Naše děti pak budou moci srovnat běžnou českou a tuto skromnější„mezinárodní“ kuchyni.

Workshop s Mary’sMeals

Den s youtubery Show Off

Potvrzeno,domluveno!Na přelomu jara a léta točíme s kluky z kanálu Show Off.

Užijeme si spoustu aktivit, trošku práce s kamerou, hodíme pár selfíček, vyzveme kluky na airsoftovou bitvu a snad zažijeme i kopec srandy.

A dál? To už bude záležet hlavně na vás!

Den s youtubery Show Off

3D Pump

Neustále se snažíme rozšiřovat a vylepšovat nabídku pohybových aktivit. Proto jsme pro vás v letošním roce připravili novinku v podobě vysoce efektivního kardio-posilovacího cvičení 3DPump!

O co se jedná?

3D Pump je posilovací cvičení využívající nakládací tyč s různými stupni zatížení, čímž se docílí posílení všech svalových skupin. Nejedná o aerobní cvičení jako takové, ale o formu aerobního cvičení, při kterém se posílí všechny tělesné partie za použití nakládací tyče.

3D Pump

Cirkus Paciento– tentokrát v létě

Na to, že k nám pravidelně každý podzim už po několik let vždy na týden zavítají zdravotní klauni z Cirkusu Paciento, a vždy s dětmi celý týden po odpoledních nacvičují, trénují, zkouší a pilují cirkusové dovednosti, které na konci týdne vyvrcholí závěrečným vystoupení, na to jsme si už zvykli.

Tentokrát přinášíme změnu – Cirkus bude! Ale už v létě! Takže tréninky ještě intenzivnější - od rána do oběda, od oběda do večeře (nebojte se, o zábavu, aktivity, koupání, procedury a volný čas však taky nepřijdete) ale hlavně to bude cirkus se vším všudy, protože nám na zahradě vyroste pravé cirkusové šapitó..

Takže na co se můžete těšit: budeme dělat klauny? žonglovat? krotit tygry? jezdit na koni? plivat oheň? chodit po laně? tancovat se psem? Přijeďte.. a uvidíte sami!

Cirkus Paciento– tentokrát v létě

Laser Game Boskovice

V případě zájmu a odpovídajícímu počtu hráčů lze individuálně navštívit laser game arénu v Boskovicích, kde se nejen dobře pobavíme, ale hlavně i pořádně zapotíme! Skvělá, nadupaná hudba dle naší volby, různé herní módy a super efekty. To je Laser Game Boskovice! Odkaz níže…

http://www.laserarenaboskovice.cz/

laser

3D zóna Letovice

Unikátní 3D herna v Letovicích je jako stvořená pro aktivně strávené chvilky v duchu virtuální reality. Nabídneme Vám možnost vyzkoušet si lyže, zápasy muž proti muži nebo přejít po laně na střechu mrakodrapu. Návštěvy se budou moci uskutečňovat v případě skupinové domluvy v rámci pěšího či cyklistického výletu. Odkaz níže…

https://3d-zona.webnode.cz/

laser

Mobilní 3D kino a virtuální svět

Chodíte rádi do IMAXU či do kina? Líbí se Vám vnímat svět z 3D pohledu? Tak přesně tohle Vás u nás nyní čeká s novinkou, kterou jsme se rozhodli Vám zpestřit Váš pobyt u nás ve Křetíně. Těšit se můžete na úchvatné snímky z podvodního mořského světa, prohlídka letadel a jejich konstruování, komediální animované filmečky či výstava hologramů, obrazců a to vše v novém mobilním 3D kině!

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2011 - 2019 www.detskelecebny.cz/kretin/