Mapa stránek   
Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna Křetín
Klienti/pacienti


Konference


Jak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o nás
Odkazy

České děti přibírají - ZDRAVÁ GENERACE
Informace v QR kódu
Informace v QR kódu


Co se chystá

Nové patnáctidenní hry na rok 2020

Rok 2020 je magické číslo a žádá si originalitu. Proto jsme pro Vás připravili osvěžení patnáctidenních her. Cílem je pobavení, fair play, týmový duch a především pořádná legrace! Těšit se můžete na různé typy challenges, které můžete znát z YouTube. Kromě tradičních ,,týmovek“ si budete moci vyzkoušet jaké to je nesmát se s plnou pusou vody, poznávat zvláštní věci po hmatu i chuti, ,, fitness push Up challenges“, Jelly Beans challenge, Slime challenge nebo jít s kamarádem na procházku poslepu! To všechno a mnohé jiné Vás čeká v nových patnáctidenních hrách.

Termíny nástupů léčebných pobytů v roce 2020

Nové patnáctidenní hry na rok 2020Nové patnáctidenní hry na rok 2020

Realizace nového bazénu

Již od podzimu roku 2019 jsme zahájili rozsáhlou přestavbu a modernizaci vyhřívaného bazénu. Těšit se můžete na větší vodní plochu s moderním technologickým zázemím a odpočinkovou rekreační zónu. To vše pohromadě dodá našemu parku podobu krásné letní oázy, kde budete moci zažívat příjemné chvíle.

Realizace nového bazénuRealizace nového bazénu

Trampolíny a lanové prvky

Trampolíny byly už dlouhé roky nedílnou součástí vybavení parku. Nyní pro Vás připravujeme obří a pevné trampolíny s cca 1 m hlubokým podkladem v zemi. Právě ten umožní bezpečný a komfortní doskok. Trampolíny mají bezpečnostní atest a jsou celkem tři v celém areálu. Ve stejné kvalitě se nám podařilo vybudovat prolézací prvky z provazů pro menší děti umístěné v herní zóně u velkého pískoviště. Prvky poslouží pro zábavu a rozvoj motorických dovedností menších dětí. Fitnessoví nadšenci ocení možnost využití konstrukce pro upevnění závěsného systému TRX a venkovní trénink.

Trampolíny a lanové prvkyTrampolíny a lanové prvky

Inspirativní setkání s influencery, youtubery, vloggery

Již v předešlých letech jsme se pilně snažili zpestřit Vám pobyty setkáním se zajímavými lidmi z internetové, facebookové, instagramové či youtube branže. Tedy i letos plánujeme oslovení a potencionální spolupráci s lidmi, které rádi sledujete, jsou pro Vás zábavou, inspirací i motivací. Proto nadále sledujte náš Instagram, Facebook a včas se dozvíte novinky, termíny a očekávaná překvapení.

Inspirativní setkání s influencery, youtubery, vloggeryInspirativní setkání s influencery, youtubery, vloggery

Workshopy zdravého vaření i pečení

Pestrá strava, moderní, chutná kuchyně je jedno z hlavních témat a cílů zájmu. Po několika příjemných workshopech jako bylo například ,,Hravě a zdravě s Termomixem“, příprava kváskového chleba, pečení různých sušenek a jiných dobrot jsme se rozhodli pokračovat. Pro zábavně – edukativní činnost připravujeme další nápady spojené s gastronomií. Žádané bylo pečení domácích makronek, müsli tyčinek, cupcakes, vyladěné ovesné kaše a další.

Workshopy zdravého vaření i pečeníWorkshopy zdravého vaření i pečení

Laser Game Boskovice

V případě zájmu a odpovídajícímu počtu hráčů lze individuálně navštívit laser game arénu v Boskovicích, kde se nejen dobře pobavíme, ale hlavně i pořádně zapotíme! Skvělá, nadupaná hudba dle naší volby, různé herní módy a super efekty. To je Laser Game Boskovice!

laserlaser

3D zóna Boskovice

Unikátní 3D herna v Boskovicích je jako stvořená pro aktivně strávené chvilky v duchu virtuální reality. Nabídneme Vám možnost vyzkoušet si lyže, zápasy muž proti muži nebo přejít po laně na střechu mrakodrapu. Návštěvy se budou moci uskutečňovat v případě skupinové domluvy v rámci pěšího či cyklistického výletu. Odkaz níže…

https://3d-zona.webnode.cz/

3d3d

Mobilní 3D kino a virtuální svět

Chodíte rádi do IMAXU či do kina? Líbí se Vám vnímat svět z 3D pohledu? Tak přesně tohle Vás u nás nyní čeká s novinkou, kterou jsme se rozhodli Vám zpestřit Váš pobyt u nás ve Křetíně. Těšit se můžete na úchvatné snímky z podvodního mořského světa, prohlídka letadel a jejich konstruování, komediální animované filmečky či výstava hologramů, obrazců a to vše v novém mobilním 3D kině!

Mobilní 3D kino a virtuální svět

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2011 - 2020 www.detskelecebny.cz/kretin/ Prohlášení o přístupnosti