Mapa stránek   
Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Dětská léčebna Křetín Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna Křetín
Klienti/pacienti


Konference


Jak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o nás
Odkazy

České děti přibírají - ZDRAVÁ GENERACE
Informace v QR kódu
Informace v QR kódu


Stalo se

Turnus č. 8/2020 – Sejdeme se v šapitó…

Jak už název turnusu napovídá, sešli jsme se tentokrát v cirkusovém šapitó, a to vám bylo něco.. týden plný akrobacie, žonglování, klaunování, tance, a dalších cirkusových dovedností, ale hlavně dobré nálady a skvělé zábavy s věčně rozesmátými zdravotními klauny. Plánované závěrečné představení v nás vzbuzovalo obavy a mírnou nervozitu, ale nakonec bylo úspěšné a velkolepé a všichni účinkující předvedli skvělé výkony. Kromě toho, že jsme si samozřejmě dopřávali sluníčka, léta a koupání v bazénu, jednu sobotu jsme se vypravili do nedaleké vísky na kolotoče, a užili si pouť se vším všudy. A protože trasa byla dlouhá, terén náročný a vydali jsme cestou spoustu kalorií, mohli jsme si výjimečně dovolit i pravé pouťové sladkosti a občerstvení. Všichni byli z této netradiční vycházky nadšení. K létu patří taky táborák a opékání buřtů, a ani to u nás nemohlo chybět. Závěrečný výlet do Kateřinské jeskyně v Moravském krasu byl už jen poslední tečkou za vydařeným turnusem!

Turnus č. 7/2020 – Marvel Games

Další vydařený turnus je za námi! Léto v plném proudu, a my proto každou možnou chvíli trávili venku, na sluníčku, u bazénu, na hřišti nebo v lese. Tam se to právě krásně zamodralo a my si vychutnávali vitamíny z borůvek. Rychle jsme si zvykli, že dopoledne musí být svižná vycházka, bez té by to snad ani nešlo. Potom zdravý oběd, a po mírném odpočinku volitelná pohybová aktivita. Naše nejoblíbenější byly aqua-aerobic, cyklistika, přehazka a florbal. Hodně nás bavily patnáctidenní hry, a byl to vážně urputný souboj, protože týmy „X-Reon“, „Koviďáci“, „Ti poslední“ a „Parta speciálů“, byly všechny speciální a hlavně úžasné, a s velkým nasazením bojovaly „o zlatou“ až do samého konce. K létu patří koupání a toho jsme si dosyta užívali v našem novém bazéně! O sobotách jsme vyráželi na turistické výlety, netradičně jsme tentokrát vyšlápli prozkoumat nedalekou Olešnici. Na samotný závěr pobytu jsme se vydali do Moravského krasu obdivovat krápníky a další vápencové útvary v Kateřinské jeskyni a taky si užít báječný výlet s kamarády, kteří nám jistě zůstanou i ještě dlouho po návratu domů.

Turnus č. 6/2020 – Sto jarních kilometrů! A dál?

Sto jarních kilometrů to sice tentokrát nebylo, ale chybělo nám už jenom pár krůčků! Od prvního dne jsme se pokoušeli plán splnit, a pochodovali tak často, jak jen to bylo možné. Naše nohy by vám mohly vyprávět.. Kromě chůze jsme hráli taky spoustu běhacích her, při kterých jsme si kromě fyzické zdatnosti otestovali i naši paměť, vědomosti a fantazii. Odstartovali jsme pravidelné večerní aktivity pro starší děti, kdy jsme občas zašli do fitka, taky oprášili staré dobré karetní hry, zarelaxovali si nebo prostě hráli hry, na které jsme měli zrovna chuť. Pro menší nemohlo chybět kouzelnické vystoupení, všemi milovaný karneval, ani naše léčebenské 3D kino. Dozvěděli jsme se spoustu novinek z oblasti zdravého stravování a zdravého životního stylu, a na základě právě nabitých vědomostí si sami zkusili sestavit zdravou a hlavně chutnou svačinku. A protože počasí nám přálo, měli jsme to štěstí, že jsme byli úplně první, kdo si mohl zaplavat a zadovádět v našem zbrusu novém bazénu!

Turnus č. 5/2020 – Tenkrát v Křetínwoodu…

Mimořádná doba - mimořádný turnus. Nelehkou situaci jsme nepodceňovali, roušky odkládali pouze v nezbytných situacích, avšak k obvyklému léčebně-rehabilitačnímu procesu jsme přistoupili zodpovědně. Co nejčastěji to bylo možné, vyráželi jsme na čerstvé povětří do přilehlého přírodního terénu. Cestu nám několikrát zkřížilo drobné lesní zvířectvo – slepýši, housenky a zajíci, se kterými jsme se pokoušeli kamarádit. Zkusili jsme si chůzi bosky lesními pěšinkami i „válení sudů“ v nerovném terénu. V patnáctidenní hře jsme hodně často běhali, a přitom přemýšleli, hádali, kreslili a zapisovali, plnili jsme challenge na výdrž, paměť i šikovnost, a sami se pokusili zamyslet a ztvárnit, jaké benefity nám pobyt v léčebně přináší. V neděli dopoledne jsme si upekli skvělé fit–sušenky a zasoutěžili si v talentmánii. Sportovní aktivity jako cyklistika, přehazovaná, florbal, soft-tenis, jumping, kardio či 3D pump byly každodenní samozřejmostí. Nabiti vědomostmi o správném stravování, zdravém životním stylu a potřebě pohybu, odjíždíme domů bohatší o spoustu nezapomenutelných zážitků a nově navázaných přátelství.

Turnus č. 3/2020 – Staň se #DLinfluencerem

Na začátku nic nasvědčovalo tomu, že by měl být tento turnus něčím jiný. Děti nastoupily podle plánu a už to jelo – poznávání přijevších, seznámení s režimem a jak se chovat, rozkoukávání, kondiční testy, vstupní měření, první vycházka a následné údivy, jestli je ta chůze vážně nutná, obvyklé cvičení na strojích v posilovně, netradiční pohybové hry, a pak taky fotbal a vracečka a oblíbený jumping na trampolínách. A každé odpoledne rozmýšlení, kterou aktivitu si dneska zvolit? Ve všední den dopoledne škola, mezitím rehabko, přesně podle plánu.. Že by mohlo být něco jinak nikoho nenapadlo až do půlky března, kdy nám plány překazila koronavirová pandemie. My jsme však nepodlehli špatné náladě, ani nejistotě a obavám, a vždy si našli plnohodnotný a možná ještě lepší náhradní program. Zavření škol děti nesly statečně a zaslané úkoly plnily nejlépe, jak dokázaly. Oblíbené vycházky do okolí se změnily ve vycházky v našem parku, poznali jsme tak jeho skrytá zákoutí a zjistili, že když ho obejdeme cestičkami po jeho nejdelším obvodu, ujdeme trasu delší něž kilometr. Vždycky jsme jich ušli víc! V neděli dopoledne jsme jako náhradní program zvolili pro naše kreativce tvoření, pro umělce talentovou soutěž a pro mlsné jazýčky pečení výborných a zdravých fit-sušenek. Taky jsme si ušili vlastní roušky. Trochu nás mrzelo, že nemůžeme na výlet, ale náladu nám spravila možnost objednání si, a potom hlavně ochutnávání pravých amerických sladkostí a oslava Romanových narozenin. Samozřejmě jsme nadále dřeli v posilovně, dál hráli hry, podstupovali léčebné procedury, užívali si nastupující jarní počasí a možnost být mezi kamarády. Nakonec se naše léčebna se stala oázou klidu a pohody pro všechny, kdo se nezalekli a vytrvali s námi až do úplného konce.

Turnus č. 2/2020 – Hrdinové z Brawl Stars

Krásné čtyři týdny ve společnosti skvělých, pozitivně motivovaných a stále činnost vyžadujících dětí. Pustili jsme se do zbrusu nových patnáctidenních her, při kterých jsme se někdy pěkně zapotili, ale taky zasmáli a zjistili jsme, jak svízelná a omezující může být slovní komunikace, fušovali jsme do řemesla slavným umělcům, zjistili, že někdy může rozhodnout i štěstí a náhoda, často jsme překonávali své vlastní limity, ale nikdy jsme hru nevzdali. Rádi jsme chodili na náš oblíbený kopec Javor, který se nám na začátku zdál strašlivý a nekonečný, ale ke konci už jsme díky tréninku věděli, že vyjít ho je vlastně hračka a my si mohli užívat ten pocit vítězství sami nad sebou. V posilce jsme běhali, šlapali, veslovali, užívali si skvělou vybíjenou, posilovali celé tělo a dostávali se do formy. Nabiti elánem a vědomostmi o zdravém stravování a nutnosti pohybu, plánujeme doma pokračovat a forma nás jistě jen tak neopustí.

Turnus č. 1/2020 – Tlapková patrola v akci

Turnus, který lze zažít pouze jedenkrát v roce a to vždy v lednu, a je určený pouze pro děti s doprovodem, se opět vydařil. Tentokrát s názvem Tlapková patrola v akci. A v akci jsme byli neustále. Přívaly sněhu sice nepřišly, přesto jsme si dokázali zimu se vším všudy užít - procházení, koulování, pokusy o stavbu sněhuláků i obtisky andílků ve sněhu a další dovádění všeho druhu. Projevily se nevídané výtvarné talenty, ať už při pokusech o sochařsko-modelovací umění nebo při pestrobarevném zdobení skleniček. Zažili jsme kulinářské gastrohrátky a ochutnali vlastnoruční mátovou limonádu, domácí zmrzlinu, skvělý vývar a kuře „ala svíčková“, to vše podomácku vyrobené v předvedeném a „téměř zázračném“ Thermomixu. Kromě toho všeho jsme pravidelně cvičili, rehabilitovali, podstupovali léčebné procedury a blahodárné masáže, jejichž účinky budeme jistě pociťovat ještě dlouho po návratu domů.

Turnus č. 13/2019 – Vánoční Hra o trůny

Všechno krásné jednou končí, a také my jsme se rozloučili s posledním turnusem roku 2019. Ještě předtím jsme si ale tento krásný předvánoční turnus našlapaný mimořádnými zážitky pořádně užili. Bazén v Boskovicích nám najednou začal být trochu těsný, a proto jsme tentokrát vyrazili trochu dál, rovnou na celý den do Aqualandu Moravia v Pasohlávkách. Zde jsme poctivě vyzkoušeli všech dvacet tobogánů, a byla to tedy jízda. Další výlet byl do oblíbeného zábavního parku BRuNO family v Brně. Kromě toho jsme navštívili vánoční jarmark spojený s rozsvěcováním vánočního stromu ve Křetíně a předvánoční trhy v Boskovicích. Zavítala k nám nebeská družina v čele s Mikulášem, který společně s andělem naděloval všem hodným dětem. Čerti nenašli jediného hříšníka a odešli s nepořízenou. Vyrobili jsme si krásné přírodní vánoční svícny, napekli a nazdobili voňavé medové perníčky, k tomu nás hřál vlastnoručně připravený horký ovocný nealko punč a vůně citrusů, skořice a hřebíčku zpříjemňovala naše předvánoční naladění. Samozřejmě jsme se dozvěděli spoustu nových informací o zdravém stravování a potřebě pohybu a získané vědomosti vždy rovnou převáděli do praxe. Domů jsme pak odjížděli krásnější, motivovanější a plni odhodlání nepolevit a pokračovat v započatém úsilí a zdravém životním stylu dál, a to nejen v novém roce 2020.

Turnus č. 12/2019 – Lego – Svět kostiček

I přes nepřízeň počasí a podzimní nečasy a plískanice, v naší léčebně je stále živo a veselo a k podzimnímu spánku se ani omylem neukládáme. Stále hledáme nové výzvy a pobyt zpestřujeme nečekanými vychytávkami. Tentokrát jsme vyzkoušeli zbrusu novou cvičební pomůcku „Leber Equalizer“ – barevné posilovací zařízení, u kterého jako posilovací zátěž slouží vlastní váha. Tak to jsme se vážně trochu zapotili. Mimo to jsme běhali na pásech, uháněli na rotopedech, formovali prsní svalstvo na veslovacích trenažérech a nenechali žádnou část těla příliš dlouho odpočívat. Kromě sportování někdy taky rádi mlsáme, proto jsme se pustili do výroby zdravých banánovo-kokosových fitness sušenek - naše chuťové pohárky se zaradovaly a o svou figuru jsme se nemuseli vůbec strachovat. Samotný závěr pobytu patřil výšlapu na oblíbenou okružní trasu Křetín – Lazinov – Meziříčko – Letovice, při kterém patnáctidenní týmy mezi sebou soupeřily v pořizování nejvtipnějších, nejoriginálnějších a nejzajímavějších selfíček s místními pamětihodnostmi.

Turnus č. 11/2019 – Halloween – Zombie Walk

Podzim se nám krásně vybarvil, a my toho samozřejmě využili po svém. Spadané pestrobarevné listí posloužilo jako úkryt při schovávané, jako sezónní výtvarná potřeba při našem tvoření a jako skvělé maskování ve všemi oblíbeném airsoftovém klání. I na podzim se rádi koupeme a plaveme, a proto jsme po létě opět obnovili pravidelné páteční výlety do bazénu do Boskovic – relaxační, plavecký, brouzdaliště i tobogán – všude nás bylo plno. Na tomto pobytu se sešlo několik stratégů a hravých myslitelů, kteří prodlužující se podzimní večery nejraději trávili stavbou měst, hradů, cest a klášterů, když se společně oddávali populární stolní hře Carcassonne. Protože neponecháváme nic náhodě, na jaře jsme vysadili v našem parku semínka dýní, po celé léto jsme je pravidelně zalévali, dopřávali jim péči a kontrolovali, jak rostou. Když nastal ten správný čas a přiblížil se Halloween, pustili jsme se do jejich vydlabávání, abychom společně oslavili tento námi milovaný americký svátek. Každý den po setmění se pak po celém našem parku rozzářila spousta krásných halloweenských lucerniček.

Turnus č. 10/2019 – ”Darkwood 2019“

Výjimečně povedený a výjimečně soutěživý turnus složený z týmů Narcisti vs. XX Tantajón, kdy pro bod navíc byly týmy schopné téměř čehokoliv. Patnáctidenní hra Darkwood 2019 byla tedy napínavá od začátku do úplného konce. Hned první víkend se skvěle vydařil vycházkově - právě probíhal vyhlášený kunštátský Hrnčířský jarmark, proto i naše kroky směřovaly právě do Kunštátu. Byli jsme naprosto unešení nepřeberným množstvím keramických nádob, talířků, váziček, zvířátek, šperků a tak dále, doprovodný hudební program se taky hodně povedl, ale úplně nejvíc nás uchvátily „hrnce“. Následovaly další cíle jako rudecké jeskyně, myslivecká chata, kopec „Bůček“, populární Letovice, a při tom všem jsme nezapomněli ani na cvičení kardio, tabatu, 3D pump, jumping, kruháč a další aktivity, při kterých se nám krásně tvarovala naše těla a kila, a centimetry ubývaly a ubývaly.. A protože ke konci září začala pravá houbařská sezóna, nezůstali jsme ani my pozadu a vydávali jsme se rádi do všemožných přilehlých lesů, ze kterých jsme odnášeli plné koše, a to jak hřibů pravých, tak hřibů levých.:-)

Turnus č. 9/2019 – Vloguj! Steamuj! Bloguj!

Tradiční letní turnus, tedy program nabitý zábavou a sportem po celý den. Dopoledne rehabilitační cvičení, potom hra na přání – nejlépe věčně populární vracečka nebo vybíjená, samozřejmě taky bazén, a pravidelná každodenní vycházka, bez té by to snad ani nešlo. K nejoblíbenějším patřila právě ta nejnáročnější – „k javoru“. Abychom poznávali i nové kraje, jednu sobotu jsme si pěší výlet spojili s vyjížďkou vlakem do Březové nad Svitavou, a tam si vyšlápli na dobře utajenou rozhlednu Járy Cimrmana, další sobotu jsme se vypravili do Rudky. Zde se někteří vyřádili na místním koupališti, zbytek výpravy se vydal za kulturou na prohlídku jeskyně Blanických rytířů a do přilehlé zahrady smyslů. Překvapení si pro nás připravily patnáctidenní týmy při klání kreativců, kdy měly za úkol nafotit propagační předměty ke svým oblíbeným filmům, seriálům, hudebním skupinám a knihám. Do tvorby se všichni vydali s nečekaným nasazením a jejich výsledky pak byly skvostné až fantastické!

Turnus č. 8/2019 – Vloguj! Steamuj! Bloguj!

Léto se vším všudy! To znamená hodně sluníčka, koupání, opalování, vyjížděk na kole, běhacích her, spousta nachozených kilometrů po přilehlých kopcích, několik komářích štípnutí, modré prsty od borůvek a samozřejmě nespočet dětských letních lásek – tak jsme si jej představovali, a takový také byl osmý turnus! A to není všechno! V bazéně jsme vyzkoušeli nevšední adrenalinový zážitek „zorbing po křetínsku“ a uzavřeni v plastové kouli jsme dováděli na vodní hladině. Kromě klasického kouzelnického vystoupení, na které jsme zvyklí během celého roku, jsme se mohli přiučit dalším tajným kouzelnickým trikům, protože do léčebny nastoupil na zkušenou sám Mistr kouzelník! A to nejlepší na konec: Cirkus Paciento – skvělý tým úžasných zdravotních klaunů nás bavil, trénoval a rozesmával celý poslední týden.

Turnus č. 7/2019 – Vloguj! Steamuj! Bloguj!

Dobrá parta věčně vysmátých dětí, které nadšeně sportovaly, běhaly, cvičily, posilovaly, soutěžily a samy k tomu ještě vymýšlely, co dál.. tak by se dal shrnout sedmý turnus! Hned první sobotní vycházku na rozhlednu jsme si ztížili, a to plněním výzvy, zda tu těžkou dřevěnou kládu, kterou jsme našli na začátku cesty, přineseme až do cíle? Podařilo se! Další sobotu skupinka pořádných nadšenců vyrazila na cyklovýlet do Boskovic, a ačkoliv bylo horko a nohy už je pořádně bolely, nikdo nenaříkal a nedal na sobě znát vyčerpání, a všichni tuto náročnou cestu zvládli. Odpoledne jsme střídali všemožné aktivity – fotbal, florbal, badminton, přehazku, tenis, vodní aerobik a doplnili je kreativními úkoly a tvořivými nápady, například o nejoriginálnější selfíčka, citátový běh, sliding game a dalšími netradičními hrami zadávanými v rámci patnáctidenní hry. A protože v létě je potřeba se svlažit, pár zdatných jedinců si vystavělo v parku na potoce velkolepé vodní dílo. Ve volných chvílích jsme hráli staré dobré Městečko Palermo a k večerům neodmyslitelně patřila nejoblíbenější hru turnusu – schovávaná.

Turnus č. 6/2019 – Spiderman vs. Spidervepř

V tomto turnuse jsme konečně přivítali léto a naplno odstartovali koupací sezónu. Prvního června jsme oslavili svátek dětí a uspořádali si skvělý Dětský den, za asistence a pomoci starších dětí se soutěžilo, hrálo, běhalo, skákalo a dovádělo celé dopoledne. Každou sobotu jsme vyrazili na větší výšlap, k tradiční rozhledně na Zelenkově kopci, Jeskyním blanických rytířů a jednoznačně nejoblíbenější vycházce do Letovic, jsme tentokrát přidali Olešnici a její Muzeum strašidel. Vyráželi jsme na cyklo-vyjížďky do okolí, hráli vybíjenou, přehazku, vracečku, fotbal, florbal a další super hry. V posilovně jsme „hejbli kostrou“ a dřeli a makali na zpevnění svých těl. Při odjezdu domů to vše bylo znát – výrazný úbytek kilogramů a centimetrů, pevnější a krásnější těla, spokojeni sami se sebou a hlavně odhodláni nepolevit, pokračovat a vydržet dál v započatém úsilí!

Turnus č. 5/2019 – Designéři z Footshopu

Pátý turnus odstartovaly Velikonoce, takže hned první víkend patřil velikonočním zvykům a tradicím – pletení pomlázek z vrbového proutí, barvení a zdobení kraslic a samozřejmě pak šlehací koledě na Velikonoční pondělí. Přitom jsme nezapomněli pečovat ani o svoji fyzickou stránku, sportovali jsme, posilovali, testovali, v jaké jsme v kondici, chodili na výšlapy a hráli hry známé i ty, na které ještě dlouho nezapomeneme – Sliding Game vážně pobavila! Jak název turnusu napovídá, jeden den jsme se převtělili do uměleckých návrhářů a vydesignovali si své vlastní tenisky- byly úžasné! Kreativitou jsme nešetřili a na přání dětí jsme se nakonec pustli i do výroby „noční můry všech dospělých“ – vlastního slizu.

Turnus č. 4/2019 – VIDA! Chytrému napověz..

Duben, ještě tam budem.. pro nás tedy neplatilo. Naopak, vyrazili jsme ven a věnovali se všem sportovním hrám, na které jsme si vzpomněli a které nás stále bavily – nesmrtelná vracečka, vybíjená, přehazka, a k tomu nadšení dětí, že se konečně po létech snažení naučily míč chytat i házet. Po parku jsme trénovali trailový běh, cyklo-nadšenci vyráželi na výlety na kole, v tělocvičně pak kruháč, bosu, tabata, kardio a další výživná cvičení. Zapálili jsme poprvé v tomto roce táborák a špekáčky vskutku chutnaly báječně. Kromě sportu jsme se občas ponořili také do výtvarného tvoření a svými výtvory pak vyzdobili léčebnu do jarního. Turnus jsme zakončili výletem do skvělého a oblíbeného brněnského parku BRuNO family.

Turnus č. 3/2019 – Emoji Adventures

Během třetího turnusu jsme přivítali už téměř jarní dny, kdy nás ozářily nejen první sluneční paprsky, ale nasáli jsme také tolik potřebnou pozitivní náladu a energii. Výšlapy na kopce „Bůček“ a „Javor“ jsme tak zdolávali několikrát týdně, vždy s veselou myslí, a ještě jsme přitom zvládli plnit zapeklité úkoly. Mozkové závity, fyzickou zdatnost, pohybovou koordinaci, a hlavně týmového ducha jsme potrénovali také při patnáctidenní hře, kdy spolu zápolily týmy Švihlovců a Army. Nemohl chybět ani všemi milovaný airsoft. Poslední víkend nás navštívila paní dobrovolnice z humanitární organizace Mary’s Meals a poutavě nás poinformovala o činnosti, kterou tato organizace pomáhá dětem v nejchudších zemích světa během školní docházky. Mnohé z nás to tak namotivovalo, že jsme se rozhodli pomáhat dál!

Turnus č. 2/2019 – ArcticAirsoftWars

Také v tomto turnuse jsme si užívali zimy a radovali se z dalších přívalů sněhu. Sáňkování, bobování a další hry ve sněhu byly na denním programu. V neděli přišel i kouzelník, další neděli zavítalo 3D kino, nemohl chybět ani námi všemi milovaný karneval! Ručičky nezahálely – opět jsme modelovali, malovali na skleničky, některé maminky se naučily a potom téměř nepřetržitě pletly úžasné košíčky z novinových ruliček. Jakmile se trochu vyčasilo a my jsme začali podnikat vycházky po okolí, objevili jsme v našem zoo-koutku dva nové přírůstky – jedno světlé a jedno tmavé kůzlátko.

Turnus č. 1/2019 – Zimní olympiáda s Annou a Elsou

První turnus byl mimořádný a speciální, protože byl určený pouze pro děti s doprovodem. Díky obřím přívalům sněhu jsme si hojně užívali všech zimních radovánek – sáňkování, bobování, koulování, stavění sněhuláků a někteří i lyžování ve ski-areálu v nedaleké Olešnici. Kromě toho, že jsme jako obvykle malovali, modelovali a zdobili skleničky, jsme si jedno sobotní odpoledne uspořádali workshop zdravého vaření a upekli si výborný vícezrnný chlebík s pomazánkou z avokáda a čerstvými bylinkami. A aby nebylo málo z nabídky zdravého životního stylu, další sobota patřila kondičnímu cvičení – Moveit! – zájemci měli připravené cvičení šité přímo na míru. Děti si užily skvělou zábavu na výletě v zábavním parku BRuNOfamily.

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2011 - 2020 www.detskelecebny.cz/kretin/ Prohlášení o přístupnosti