Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy
O nás

SYMPOZIUM
10-2019
Jak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o násPočasí

Počasí Ostrov u Macochy - Slunečno.cz
QR kód


Sympozium 40 let dětské krasové speleoterapie
Ostrov u Macochy, 25. - 26. 10. 2019

 

Sympozium 40 let

Sympozium 40 let

V průběhu odborné části konference mohou účastníci zdarma vyzkoušet celotělovou fotobiomodulační terapii přístrojem NUOVO LED BED, která využívá okamžitého kosmetického i léčebného efektu v oblasti kůže. Jedná se o zcela nový inovační systém v ČR.

 

Vážení kolegové a přátelé krasové speleoterapie,
dovolujeme si vás tímto pozvat na naše odborné sympozium 40 let dětské krasové speleoterapie v ČR, které proběhne pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje. Sympozium s mezinárodní účastí se bude konat v Kulturním domě Ostrov u Macochy a je bohatě ohodnoceno kredity podle Stavovského předpisu ČLK 16.

Ubytování je pro zájemce rezervováno na hotelech (dotazujte se při telefonické rezervaci na volná místa, hlaste heslo DĚTSKÁ LÉČEBNA – i když vypadá vše obsazeně, místa mohou být rezervována předem pro účastníky sympozia):

Heslo: Dětská léčebna.

Doporučujeme potvrdit ubytování do konce měsíce září! Akce se odehrává v době prodlouženého víkendu a zájemce o ubytování v Moravském krasu lze později jen velmi těžko uspokojit.

Z těchto hotelů je organizována autobusová doprava na galavečer v Kulturním domě v Ostrově u Macochy a zpět a také ranní svoz účastníků na druhý den sympozia, který začíná od 9 hodin posterovou prezentací ve Sloupsko-šošůvské jeskyni.

Registrací každý účastník získává volný vstup na doprovodný program v Císařské jeskyni.

Na všechny z Vás se srdečně těšíme.
Jarmila Überhuberová, primář DL

 

Přihlásit se lze:

On-line PŘIHLÁŠKA

Záštita

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Ostatní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2019    Poslední aktualizace: 14. 10. 2019 www.detskelecebny.cz/ostrov/ Prohlášení o přístupnosti