Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy
PROHLÉDNĚTE SI NAŠI PREZENTACI

SYMPOZIUM
10-2019
Jak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o násPočasí

Počasí Ostrov u Macochy - Slunečno.cz
certifikát kvality

Dětská léčebna
se speleoterapií
Ostrov u Macochy

Dětská léčebna se speleoterapií v Ostrově u Macochy je odborný léčebný ústav pro děti od 4 do 18 let. U dětí do 6 let je vhodný doprovod rodiče. Naše sanatorium se nachází v čistém a krásném prostředí CHKO Moravský kras. Zakládáme si na tom, že je u nás zaveden rodinný přístup k dětem. Pobyt je hrazen všemi zdravotními pojišťovnami. Nezapomínáme ani na školní výuku, kterou zajišťuje Základní škola při dětské léčebně (http://www.zsdl.net/).

Komu je léčba v Dětské léčebně se speleoterapií určena?

Dětem, které trpí chorobami dýchacího ústrojí.
Jsou to:

 

PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?

                                                           

Protože jsme jediné dětské sanatorium v ČR, kde se k léčbě dýchacích cest, astmatu, alergií a k celkovému posílení imunity využívá jedinečná přírodní krasová jeskyně, která je veřejnosti nepřístupná – Císařská jeskyně. Tato unikátní léčba se nazývá speleoterapie a je to Ministerstvem zdravotnictví ČR uznaná oficiální léčebná metoda. Díky speleoterapii se Vašim dětem výrazně zvýší odolnost vůči infekcím, zlepší celková fyzická kondice a sníží se množství užívaných antibiotik i dalších léků na minimum. V jeskyni není tma ani nuda a dětem se tam líbí a hlavně dobře dýchá.

Poznejte léty prověřené zdraví prospěšné účinky speleoterapie i Vy!

Garantem aktivní části speleoterapie je spolu s vedoucím lékařem léčebny, primářkou MUDr. Jarmilou Überhuberovou, také olympionik Tomáš Dvořák. Tomáš Dvořák je bývalý český atlet, vícebojař, trojnásobný mistr světa a výkonem 8 994 bodů bývalý světový rekordman v desetiboji a halový mistr Evropy v sedmiboji. V roce 1999 se stal vítězem ankety Atlet Evropy. Je nám ctí, že v roce 2016 přijal naši nabídku stát se vzorem Dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy.

 

 

 

 

prohlidka

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Ostatní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2019

Poslední aktualizace: 4. 7. 2019

www.detskelecebny.cz/ostrov/