Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice
PROHLÉDNĚTE SI NAŠI PREZENTACI

Jak zajistit pobyt Aktuálně Píšete o nás


QR kód

Od 18. 5. 2020 bude zahájen provoz ambulance rehabilitačního lékaře MUDr. Jany Lukešové - Dům lékařských služeb a ambulantní rehabilitace v DLPP Boskovice.
Pouze pro předem objednané pacienty, Objednání je možné telefonicky v pracovní dny v době od 6.30 do 7.30 hodin na telefonickém čísle +420 702 103 884
Budou dodržována přísná hygienická opatření - budete informováni při příchodu do ambulance (příchod nutný v objednaném čase a v roušce).

Od 4.5.2020 obnoven provoz lůžkové léčebné péče.
certifikát kvality

Dětská léčebna pohybových poruch
Boskovice

Předmětem činnosti Dětské léčebny pohybových poruch Boskovice je poskytování komplexní rehabilitační a léčebné péče dětem s poruchami pohybového aparátu.

Péče je poskytována dětem od 1 do 18 let a je plně hrazena zdravotními pojišťovnami.

Kapacita léčebny je 30 lůžek.

Indikace

Komplexní léčebný program je sestavován zcela individuálně dle typu a tíže postižení dítěte. Provádíme zácvik rodičů pro domácí cvičení.

Dětská léčebna pohybových poruch je jednou ze tří dětských léčeben příspěvkové organizace Jihomoravské dětské léčebny, jejímž zřizovatelem je Jihomoravský kraj.

 

 

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2019 www.detskelecebny.cz/boskovice/ Prohlášení o přístupnosti