Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice
Klienti/pacienti

Jak zajistit pobyt Aktuálně Píšete o nás


QR kód


Pobyt

Doprovod dětí

Pobyt průvodce se považuje za ústavní ošetřování v případech přijetí průvodce dítěte mladšího šesti let na dobu, kdy je zaškolován v ošetřování a léčebné rehabilitaci dítěte, nebo kdy je přítomnost průvodce nutná vzhledem ke zdravotnímu stavu dítěte. V ostatních případech hradí zdravotní pojišťovna pobyt průvodce pouze tehdy, potvrdí-li jeho nezbytnost revizní lékař. Pobyt průvodce hradí ta zdravotní pojišťovna, u které je pojištěno doprovázené dítě.

Pokud doprovod dítěte není hrazen z veřejného zdravotního pojištění, hradí si jej doprovázející osoba z vlastních prostředků. Výše úhrady je stanovena v platném ceníku.

Ubytování a strava

Každé dítě s doprovodem je ubytováno na samostatném pokoji ve 2. patře hlavní budovy nebo ubytovacích jednotkách v areálu léčebny. Pokoje v jsou vybaveny sprchovým koutem, lednicí, televizí a WIFI zdarma, některé mají i WC. Ubytovací jednotky jsou vybaveny kuchyňkou, sprchovým koutem, WC, televizí i WIFI. Ve společenské místnosti ve 2. patře je kuchyňská linka s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.

Ve stravovacím provozu se připravují pokrmy podle platného dietního systému pro zdravotnictví. Dle potřeb dětí se strava pomele nebo namixuje.

Výchova a vzdělávání

Dětem, které jsou v léčebně bez doprovodu rodičů, se snažíme co nejvíce zpříjemnit jejich pobyt a zajímavými aktivitami vyplnit čas mezi léčebnými procedurami. Dětem do 3 let poskytují výchovnou péči se zaměřením na psychomotorický rozvoj dítěte. Spolupracují s pedagogy mateřské školy, kteří zajišťuje výchovu a vzdělávání dětí od 3 let.

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2019 www.detskelecebny.cz/boskovice/ Prohlášení o přístupnosti